OdeonBet Astropay  ile yatırımlarınıza %15 yatırım bonus veriyor

OdeonBet Astropay ile yatırımlarınıza %15 yatırım bonus veriyor

Tarafindan eklendi 21/07/2016 tarafindan | 7 Yorumlar

%15 Astropay yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Odeonbet oyunculara %15 yatırım bonusu sağlamaya devam ediyor. Haftanın her günü kampanyalarını ara vermeksizin sürdüren OdeonBet firması 300 Türk Lirası ve üzeri yatırımlarda %15 depozit bonusu ile oyuncularının beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Ecocard, Paysafecard ve WebMoney yöntemlerine de depozit bonusu sağlanmaya devam ediliyor. Ancak bu yatırım yöntemleriyle alınabilen maksimum oran %13 seviyesinde seyrediyor. Cep Bank yatırımlarında ise 300 Türk Lirası altı yatırımlarda %13, 300 Türk Lirası ve üzeri yatırım sağlayanlara ise %15 oranında bonus temini sağlanıyor.

Bahsedilen yatırım yöntemlerine yönelik sağlanmaya devam edilen kampanyalardan faydalanmak isteyen oyuncuların para yatırma işlemi esnasında depozit13 bonus kodunu ilgili kutucuğa girmeleri gerekmektedir. Gerekli kodu girmeyen oyuncuların para yatırma işlemi sonrası bonus talebinde bulunmaları halinde dahi bonus temini sağlanmayacaktır. Odeonbet astropay bonusu kampanyasından faydalanmak isteyen oyuncuların ise astro15 bonus kodunu kullanmaları gerekmektedir.

Odeonbet yatırım bonusu sahibi olmak isteyen oyuncular bütün kampanyalar için para yatırımı, bonus kodunu kullanmak ve 1.690 oranında çevirim sağlamak maddelerini sırasıyla yerine getirdikleri takdirde bonusların sahibi olabilirler. Adı geçen yatırım bonuslarından sadece Cep Bank bonusunda yatırılan miktara göre verilen bonus miktarı değişmektedir. Diğer yatırım türleri için belirlenmiş bir alt limit bulunmamaktadır. Yazı boyunca adı geçen bütün bonus türlerinde Odeanbet Genel Bonus kuralları ve Odeanbet Genel Şartları geçerlidir. Gerçekleştirdiğiniz para yatırma işlemlerinde ana para miktarı ve bonus miktarı sanal spor bahislerinde de geçerli durumdadır.

7 Yorumlar

  1. Kokotwo demis....:

    kendi halinde bir site zaman zaman bedava bonus da veriyorlar şikayet de yok o kadar bu site hakkında demek ki düzgün site.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir