Jojobet  Havale Para Yatırma Bonusu

Jojobet Havale Para Yatırma Bonusu

Tarafindan eklendi 04/08/2016 tarafindan | 5 Yorumlar

%10 yatırım bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Jojobet, Havale ve EFT yoluyla para yatırımı sağlayan oyuncularına %10 yatırım bonusu sağlamaya devam etmektedir. Bütün banka havalesi ve EFT’si işlemlerinde geçerli olan bu promosyon ile ekstra gelir elde edilebilmektedir. Bu promosyondan faydalanmak isteyen oyuncular sadece banka havalesi veya EFT’si yaktıkları durumlarda dileklerini yerine getirebilmektedir. Farklı yatırım şekilleri ile bu promosyondan faydalanılamamaktadır. Geçerli bakiyeleri bulunmasına karşın para çekimi yapan veya hesapları arası para transferi işlemi gerçekleştiren oyuncular %10 havale promosyonundan faydalanamamaktadır.

Jojobet havale bonusundan faydalanabilmek için yatırım esnasında formda bulunmakta olan bölgeye BANKA10 kodunun yazılması yeterli olmaktadır. Form doğru şekilde doldurulduğu takdirde canlı destek ile iletişime geçmeye gerek kalmadan bonus miktarı oyuncunun hesabına aktarılmaktadır. Alt sınırı bulunmamakta olan promosyondan günlük sağlanabilecek maksimum gelir ise 100 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Jojobet yatırım bonusu otomatik olarak hesabına aktarılmayan oyuncuların, yatırma işlemini takiben 24 saat içerisinde talepte bulunmaları gerekmektedir. Aksi takdirde bonus iptal edilmekte ve 24 saat sonra gerçekleştirilen talep işlemleri dikkate alınmamaktadır. Ana para miktarı 1.30 oranı veya üstünde 1 kez; bonus miktarı ise 1.80 oran veya üstünde olmak koşuluyla 10 katı değerinde çevrildiği takdirde bonus çekilebilir hale gelmektedir. Bu bonusta da geçerli olmak koşuluyla Jojobet’e ait bütün promosyonlar da genel kurallar ve şartlar geçerli olmaktadır. Jojobet, gerek gördüğü durumlarda bonus talebinde bulunan oyunculardan evrak ve belge talebinde bulunma hakkını saklı tutmaktadır.

5 Yorumlar

  1. blue4 demis....:

    Siteyi kullanıyorum güvenli site ayrıca bu siteye yatırım yapan kisilere site yan sitesi olan Sekabet 10 tl veriyor arkadaslar

  2. Kuponcu88 demis....:

    arkadaşlar site güvenilir yatırım yaptığınızda canlı desteğe bağlandığınızda hemen bonusunuzu hesabınıza aktarıyorlar ve çevrim şartıda gayet iyi

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir