Betcup Ecopayz Bonusu

Betcup Ecopayz Bonusu

Tarafindan eklendi 17/07/2016 tarafindan | 4 Yorumlar

Ecopayz Bonusu %5

_______________

Gecerli

Siteye Git

Betcup firması oyuncularını hoş ara yüzü ve güvenle sağladığı oyun deneyimiyle kendine bağlamayı iyi başaran siteler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra sağladığı pek çok bonus ile de oyuncularına gereken değeri promosyonlarıyla ifade ediyor. Ancak bu durum Betcup ecopayz yatırım bonusunda pek te bahsettiğimiz şekilde gelişmiyor. Oldukça alt seviye de tutulmuş olan bonus miktarı kullanıcıların ecopayz ile yatırımlarda elde etmeyi beklediği bonus miktarının çok altına seyrediyor. HEMEN ŞİMDİ KAYIT OLUN!

Pek çok oyuncu ecopayz ile para yatırma ve para çekme işlemleri gerçekleştiriyor çünkü ecopayz son derece güvenilir ve hızlı ön ödemeli kartlar arasında yer alıyor. Ecopayz ile yatırım yapan oyuncular betcup firması bünyesinde oyunlarına devam ederken sadece %5 yatırım bonusunun sahibi olabilmekteler. Bu miktar pek çok oyuncunun beklentisinden çok uzak seyrediyor. Ön ödemeli kart olan paykasa da ise bu miktar %20 oranlarına çıkıyor.

Betcup yatırım bonusları bu bağlamda adaletsiz bir dağılım sergiliyor. Paykasa ile ecopayz arasında ki bu uçurum ecopayz kullanıcılarını mağdur edecek seviye bulunuyor. Günlük sağlanabilecek maksimum bonus gelirinin 750 Türk Lirası olması son derece muazzam gözükse de gerçekler hiçte öyle görünmüyor. Çünkü 750 lira ekstra gelir sağlayabilmek %5 bonus ile pek te mümkün görünmüyor. Bu durum paykasa kullanıcıları içinse biraz farklı. %20 bonus ile 750 Türk Lirası gelir sağlamak son derece mümkün görünüyor.

4 Yorumlar

 1. blue4 demis....:

  20 TL yatırıma skor tahmini yapma hakkı veriyorlar ve yaptığınız tahmin doğru olursa 1000 tl yi bilenler arasında eşit olarak paylastiriyorlar

 2. umutumut demis....:

  bonus bakımından cimri bir site olmasına rağmen fazla şikayete rastlamadım site hakkında ve fazla bilgim yok

 3. ceemboo demis....:

  guncel bilgi

  Free/deneme bonusumuz bulunmamaktadır, dilerseniz minimum 20 TL ve üzeri yatırımlarınız için %100 Hoşgeldin bonusumuzdan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir