Bahsegir Üyelik İşlemi

Bahsegir Üyelik İşlemi

Tarafindan eklendi 18/07/2016 tarafindan | 3 Yorumlar

Bahsegir Üyelik İşlemi

Autobet limited şirketi tarafından yönetilen, İngiltere üzerinden alınan lisans gereği, bu ülke tarafından hizmetleri denetlenen bahsegir sitesi, bahsegir üyelik işlemi esaslarına göre çalışmaktadır.

Site içeriğinde yer almak istiyor iseniz ve güçlü teknik alt yapılar ile sunulan hizmetlerden faydalanmayı düşünüyor iseniz, siteye üye olmak zorundasınız. Üyelik işlemleri, son derece hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Yapmanız gereken, sadece bahsegir ana ekranına gelmek ve sağ bölgede yer alan, kayıt ol butonuna tıklamaktır. Bu butona tıklanıldığı anda, ekran değişecek ve bahsegir üyelik işlemi için gerekli olan üyelik formu açılacaktır.

Hesap oluşturmak istiyor iseniz, kişisel bilgileri, iletişim bilgilerini ve hesap bilgilerinin olduğu bölümleri, doldurmak zorundasınız.

İletişim bilgileri, siteye girişte kullanılacak bilgileri kapsamaktadır. Bu bölümde sizlerden, kullanıcı adı ve şifre ile elektronik posta adresiniz talep edilecektir.

Kişisel bilgiler bölümü ise, doğum tarihinizi, isim ile soy isminizi, cinsiyetinizi ve telefon numaranızı kapsayacaktır.

Hesap bilgileri bölümü, ülke şehir ve adres gibi bilgileri içermektedir.

Siteye olur iken yapacağınız diğer bir işlemde, 18 yaş üzerinde olduğunuzu ve şartları okuduğunuzu, aynı zamanda kabul ettiğinizi işaretlemek ve bonus ya da sürpriz hediyeler hakkında, elektronik posta ya da sms alıp almak istemediğinizi belirtmektir.

Eğer elinizde bir bonus kodu bulunuyor ise, en altta bulunan bonus kodu bölümüne, bonus kodunu girmenizde gerekmektedir.

Bahsegir üyelik işlemi, bilgilerin doldurulması ve sağ altta bulunan hesap oluştur butonuna tıklanmasından sonra sona erecektir. Bu işlemin sona ermesi, üyelik işleminin tamamlandığı yani hesap oluşturulduğu anlamına gelmekte olup, spor bahislerinde kupon yapmak ya da oyunlar bölümünde bulunmak istiyor iseniz, site yönetimince belirtilen yöntemlerden bir tanesi ile oluşturduğunuz hesaplara para transfer etmelisiniz.

3 Yorumlar

  1. Kuponcu88 demis....:

    site kaliteli ve iyi bir site tasarımı canlı desteği her konuda yardımcı oluyorlar denemekde fayda var

  2. umutumut demis....:

    büyük bir site üye olurken bile kullandığı sistemden belli oluyor bence kendini ispat edecek eminim

  3. umutumut demis....:

    büyüklüğünü hissettirdi bonus vererek şahsen çekim işlemim olmadı ama oda olacak beğendim siteyi

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir